Хайде да започнем новата 2025 година традиционно в любимия ни бар Vitamin B!
Елате, за да си разкажем за всички зимни приключения – минали и предстоящи – и да обсъдим плановете за годината. А ако все още нямате такива, нека ги създадем заедно! 

Добре дошли са всички, които се интересуват от дейностите на клуба, имат желание да се запознаят с членовете му или просто да изпият по една бира с готини хора. 
Очакваме ви на 21 януари!
- Трудност: Лежерно